Rychlé a efektivní vymáhání pohledávek

Úvod  |  Nabídky  |  Ceník  |  Informace  |  O nás  |  Kontakty
 
 

Spolehněte se...

 

Dluh není trestný čin, vězení pro dlužníky známe jen z historických filmů. Tím je ale odpovědnost za splacení dluhů z velké části přenesena na věřitele - musí si předem prověřit, zda má smysl někomu půjčit peníze, dodat mu zboží, pronajmout mu byt či kancelář... Ale kdo to umí, kdo na to má čas prostředky?

A proto od okamžiku, kdy do vězení pro dlužníky nastoupil poslední člověk, začala Evropa ve velkém sbírat zkušenosti z vymáhání pohledávek. V různých zemích se uplatňovaly různé postupy, ve kterých se odrážely různé tradice i různá mentalita.

Zkušenosti, které Evropa při vymáhání pohledávek v posledních desetiletích získala, jsme pečlivě posbírali, utřídili, zhodnotili - a dnes vám je nabízíme k využití. V naší práci opravdu spojujeme českou kreativitu, anglický cit pro právo, ruskou důraznost, německou preciznost. A jelikož to všechno uplatňujeme při dokonalé znalosti českého práva, tak se můžete spolehnout, že jste v nás našli špičkového partnera pro správu a vymáhání vašich pohledávek.

ZDARMA

Analýza pohledávky a návrh vymáhaní

Výše jistiny:

Důvod vzniku:

Zajištění:

Vykonatelnost:

Dlužník:

Datum splatnosti:

Další okolnosti


Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail: