Rychlé a efektivní vymáhání pohledávek

Úvod  |  Nabídky  |  Ceník  |  Informace  |  O nás  |  Kontakty
 
 

Vymáhání dluhů a správa pohledávek

Pro vymáhání vašich pohledávek můžete použít několik cest.

První cesta je, že se je pokusíte vymáhat samostatně. Ale to vám zabere mnoho času, protože musíte nastudovat všechny související předpisy, sledovat aktuální judikaturu, hlídat vše, co může ovlivnit vymahatelnost pohledávky. Musíte zvládnout psychologii dlužníků, abyste s nimi mohli efketivně jednat, musíte se naučit psát žaloby, budete jezdit po soudech. Budete pátrat po dalších věřitelích a budete hledat schovaný majetek. Máte na to sílu a čas?

Takže asi část práce naložíte na bedra vybraných specialistů. Nejspíš se svěříte do rukou advokátů, tak to dělá většina věřitelů. Je to samozřejmě mnohem efektivnější, ale i tak toho na vás hodně zbude. Přinejmenším musíte právo a "vymahačskou strategii" znát natolik, abyste si a advokátem rozuměli, když mu budete zadávat svoji zakázku a když s ním budete hodnotit jeho postup a jeho výsledky. A počítejte s tím, že advokát je především odborník přes právo, ale už nemusí být tak dobrý třeba v psychologii nebo při vyhledávání a analýze informací z internetu.

A taky jsme tu my. Tým, jehož součástí jsou odborníci s mezinárodními zkušenostmi. Samozřejmě i u nás najdete advokáty, ale také finanční poradce, detektivy, specialisty na digitální technologie, zkušené obchodníky i třeba bývalé vyšetřovatele. Ty všechny umíme "povolat do akce", abychom vám pomohli s jakýmkoliv problémem týkajícím se vašich pohledávek.

ZDARMA

Analýza pohledávky a návrh vymáhaní

Výše jistiny:

Důvod vzniku:

Zajištění:

Vykonatelnost:

Dlužník:

Datum splatnosti:

Další okolnosti


Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail: