Rychlé a efektivní vymáhání pohledávek

Úvod  |  Nabídky  |  Ceník  |  Informace  |  O nás  |  Kontakty
 
 

Kdo jsme?

Jsme evropská společnost, která má dlouholeté zkušenosti s odkupem a vymáháním pohledávek.

Jsme dceřiná společnost úspěšného anglického specialisty na oblast financí, a tak čerpáme z jeho know-how. Do našeho týmu jsme postupně získali vynikající manažery, právníky, vykonavatele, programátory atd., s odpovídajícím vzděláním a s úspěšnou praxí z různých zemí Evropy. V naší práci proto spojujeme českou kreativitu, anglický cit pro právo, ruskou důraznost, německou preciznost…

Jsme hrdi na vysokou úspěšnost naší práce. Originálním způsobem kombinujeme právní, psychologické, organizační a technické postupy tak, aby pokud možno všichni byli spokojeni - aby věřitel dostal své peníze a aby dlužník byl rád, že se zbavil svého břemene.

Ke každé pohledávce přistupujeme individuálně a ctíme důvěrnost. Profesionálně spravujeme a vymáháme všechny druhy pohledávek. Spravujeme a vymáháme pohledávky po celé České republice.

Určitě chcete nějaké reference. Samozřejmě pracujeme důvěrně, a tak můžeme uvést jen dva klienty, kteří s tím souhlasí:

Jedním je společnost Katy Paty, která vyrábí luxusní designové vypínače z pravého porcelánu, které dnes vyváží do celého světa. Je proto typickým věřitelem neuhrazených faktur. A opravdu nelžeme, když řekneme, že všechno odeslané zboží za předchozí čtvrtletí bylo řádně uhrazeno. Ale není to úspěšným vymáháním, pomohli jsme dluhům předejít sestavením obchodního modelu.

Druhým je evropská úvěrová společnost Credit Alliance, specialista na podporu podnikání. Získala v nás takovou důvěru, že sama žádné pohledávky nevymáhá, a všechny svěřuje nám.

ZDARMA

Analýza pohledávky a návrh vymáhaní

Výše jistiny:

Důvod vzniku:

Zajištění:

Vykonatelnost:

Dlužník:

Datum splatnosti:

Další okolnosti


Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail: