Rychlé a efektivní vymáhání pohledávek

Úvod  |  Nabídky  |  Ceník  |  Informace  |  O nás  |  Kontakty
 
 

Vymáhání nezaplacených půjček a úvěrů

Pokud nejde o půjčku bez jakéhokoliv dokumentu (čili když byla uzavřena pouze ústní smlouva), tak umíme půjčku nebo úvěr vymoci opravdu rychle. Obvykle nebývá problém s důkazy, proto to může jít ráz na ráz: Prověříme, zda se dlužník nenechal oddlužit (to bychom měli smůlu), pak získáme vykonatelný titul (k němu vede několik cest), a ten nakonec vymůžeme (má-li dlužník aspoň nějaký využitelný majetek). A kdyby nám snad dlužník začal utíkat do úpadku, tak se pružně přizpůsobíme a i v šibeničních lhůtách stihneme všechny nutné kroky.

Máme zkušenost, že věřitelé v případě půjček a úvěrů obvykle souhlasí s rázným postupem, protože vědí, že stejným lidem už nepůjčí. Ale jsou i případy, kdy musíme a umíme postupovat velmi citlivě - půjčky v širší rodině a mezi přáteli, půjčky podniků zaměstnancům a podobně.

Pohledávku z půjčky či úvěru můžeme i odkoupit.

Poznamenáváme, že dluhy ze spotřebitelských půjček a úvěrů přijímáme do správy či k odkoupení jen tehdy, je-li z předložených dokumentů jednoznačně zřejmé, že při poskytnutí půjčky či úvěru byla dodržena všechna ustanovení všech předpisů o ochraně spotřebitele a o spotřebitelských půjčkách a úvěrech.

(Omlouváme se za "neprávnickou" mluvu - jde nám o jednoduchý popis, na právní čistotu bude čas později.)

ZDARMA

Analýza pohledávky a návrh vymáhaní

Výše jistiny:

Důvod vzniku:

Zajištění:

Vykonatelnost:

Dlužník:

Datum splatnosti:

Další okolnosti


Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail: